Mocne bóle kości ogonowej
Witam.Mam 29 lat i od tygodnia walcze z bardzo mocnym bólem kosci ogonowej. Boli mnie dokładnie sam jej koniec.Ból uniemożliwia siedzenie , utrudnia chodzenie i lezenie.Na pewno sie nie uderzylam ani nie upadlam.Ogladalo mnie juz 3 różnych lekarzy.Wykluczyli torbiel wlosowata.W obrazie Rtg również brak zmian.Ob,Crp,morfologia i mocz prawidlowe wyniki. Dostalam zastrzyk z ketonalu- za pierwszym razem złagodził ból, za drugim nie bylo nawet minimalnej poprawy.

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Jeśli dolegliwości bólowe są tak silne jak Pani opisuje a dotychczas wykonane badania nie wykazały żadnych nieprawidłowości konieczna jest kontynuacja diagnostyki. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz zaleci dalsze badania/konsultacje.