Moczenie się w nocy u 5-latka

Witam jestem mama 5 letniego syna troche sie martwie jego zachowaniem a mianowicie sikaniem w nocy do lozka ( wyniki wszystkie ma dobre) bicie pez powodu brata roznego rodzaju krzyki nie chce sie uczyc w domu niczego np malowac czy slaczkow zadanych przez nauczycielke nie sucha sie wogole w miejscach publicznych zachowuje sie jak bym go z dzungli wziela nie wiem co mam robic Prosze o rade Mariola

to zachowanie jest bardzo niepokojące, może to autyzm lub coś z tego. Warto udać się do poradni psychologiczno-pedagogicznej poza tym do poradni genetycznej bo można tam stwierdzić czy sa jakies zmiany wskazujące na autyzm albo łamliwy chromosom X , poza tym proszę udać się do neurologa , trzeba zrobić EEG , TK ?