Możliwość ciąży po pettingu bez wytrysku przy PCOS

Witam,mam następujący problem . Spaliśmy z chłopakiem nago i postanowilismy kilka razy jego penisem potrzeć o moje wargi sromowe, dodam że chłopak był kilkanaście godzin po masturbacji , to było ok 28 dni po moim ostatnim okresie , dodam że choruje na pcos i jestem 2 miesiace po odstawieniu tabletek , poprzednie 2 okresy były opóźnione o góra 2-3 dni , teraz spóźnia się 5 , czy jest możliwość zajścia w ciąże mimo iż było tyle temu niesprzyjających okoliczności?(pcos,brak stosunku,brak plemników)

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Nie ma możliwości zajścia w ciążę. Oprócz wymienionych przez Panią okoliczności dodatkowo należy zwrócić uwage na fakt, że zdarzenie miało miejsce w dni niepłodne (tuż przed planowanym terminem okresu). Należy szukać innej przyczyny opóźnienia się miesiączki.