Możliwość ciąży u 40-latki

dwa razy poronilam mam pytanie czy moge jeszcze byc wciazy mam 40 lat i mam juz 4 dzieci z poprzednim partnerem obecny partner ma 49 lat i chciala bym miec znim dziecko

Witam! Zajście w ciążę w tym wieku jest jak najbardziej możliwe. Przed podęciem prób poczęcia dziecka proponuję jednak zgłosić się do ginekologa który przeprowadzi bezpośrednie badanie. Proszę również pamiętać o suplementacji kwasu foliowego.