Możliwość ustalenia dokładnej daty poczęcia

Hej. Mam problem ostatnia miesiaczke mialam 6 grudnia 2013 roku,Nastepnie kochalam sie ze swoim bylym chlopakiem od 16 do 25 grudnia bez zabezpieczenia, ale nie dochodzil we mnie. Zas od 26 grudnia do 2 stycznia uprawialam seks ze swoim obecnym facetem tez bez zabezpieczenia i on dochodzil we mnie. Okres mam regularny co 29 dni. Chcialabym sie dowiedziec ktory z partnerow jest bardziej prawdopodobnym ojcem i czy lekarz moze stwierdzic dokladna date poczecia, co do dnia? Z gory dziekuje.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zakładając regularne cykle, na podstawie obliczenia dni płodnych można podejrzewać, iż ojcem dziecka jest poprzedni partner. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.