Możliwość wystąpienia ciąży po kontakcie z preejakulatem

Witam. Ostatnio kochałem się z moją żoną bez zabezpieczenia. Stosunek nie trwał zbyt długo bo około 10-15 minut. ale na koncu stosunku poczułem, że już jest blisko, wiec szybko wyciągnąłem członka z pochwy i po paru sekundach (około 3 ) wyleciał płyn. Nie wiem czy jest to sperma gdyż nie czułem, że doszedłem i po 15 minutach doszedłem normalnie. i tutaj nasuwa się moje pytanie. Otóż czy ten płyn to była sperma ? czy jest możliwość wystapienia ciąży? Pozdrawiam.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Stosunek przerywany nie jest pewną metodą antykoncepcji dlatego nie można wykluczyć ciąży.