Czy przy stosunku przerywanym istnieje ryzyko zajścia w ciążę?

Czy w sytuacji stosunku przerywanego doszło do kolejnego stosunku bez zabezpieczenia po około pół godziny możliwe jest zajście w ciążę?

Niestety około 15 procent par go w Polsce stosuje, nasz kraj jest w czołówce europejskiej w tym zakresie.
Stosunek przerywany sprzyja występowaniu zaburzeń seksualnych u panów, np. szybkiemu wytryskowi.
Warto zainwestować w skuteczne zabezpieczenie, chociażby w prezerwatywy markowe, z apteki. Nie są drogie.
Pozdrawiam.