Mrowienia w kończynach po udarze niedokrwiennym

Dzień dobry. Co można zrobić by pozbyć się mrowienia w kończynach po udarze niedokrwiennym. Czy można zastosować jakieś masaże, np hydromasaż?Dodam, że pacjent ma rozrusznik serca oraz utrwalone migotanie. Bardzo proszę o odp., ponieważ czekamy na wizytę u lekarza (niestety jeszcze trzy tyg), a tacie coraz bardziej dokucza to mrowienie.

Na początek należy ustalić przyczynę mrowienia w kończynach i w zależności od tego zastosować odpowiednie leczenia.
Mrowienie może być wynikiem niedokrwienia kończyn, zmian o charakterze polineuropatii, uszkodzenia tkanki mózgowej w obszarach czuciowych i wielu innych chorób.
Hydromasaż nie powinien zaszkodzić.