Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 2 0 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Myśli o dziewczynie a homoseksualizm

Od zawsze podobali mi się mężczyźni, jednak od jakiegoś czasu spotykam się z dziewczyną. Jej dotyk mnie podnieca, wciąż o niej myślę i pomimo tego, że nie jesteśmy w formalnym związku nie mogę oderwać swoich myśli od niej i znaleźć sobie kogoś na stałe. Dodatkowo większość facetów przestała mi się podobać, tak jakby moje wymagania do facetów wzrosły. Dodam, że jeśli chodzi o dziewczyny to ta jest pierwsza i tylko do niej coś takiego czuje. Czy możliwe jest, abym była homoseksualna?
ponad rok temu

Depresja a występowanie urojeń

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Psychiatra Agnieszka Jamroży wyjaśnia związek miedzy występowaniem urojeń a depresją.

To jest jak najbardziej możliwe. Homoseksualiz ujawnia się w różnym wieku. Czasami ujawnia się u osób, które były wcześniej w związkach heteroseksualnych i nie miały negatywnych doświadczeń z odmienną płcią.

0

Dzień Dobry Pani,

Jest możliwe, choć z Pani opisu wnioskuję, że być może rodzaj tego dotyku mógłby być dla Pani bardziej zmysłowym niż dotyk Mężczyzny (bardziej delikatnym i przez to bardziej zmysłowym?). Być może podoba się Pani Jej kobiecość, osobowość...?

Proszę pozwolić sobie na poznawcze.doświadczanie i obserwowanie swoich doznań.

Z przesłaniem zwyczajnej pomyślności, irena.mielnik.madej@gmail.com

Psycholog, trener w zakresie rozwoju osobowości
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy