Myśli o innym mężczyźnie przed ślubem

Witam, jestem w zwiazku 4lata,w przyszlym roku wychodze za maz,lecz jednak pol roku temu poznalam mezczyzne o ktorym nie moge zapomniec. Nie spotkalam sie z nim,piszemy tylko. On wie ze mam narzeczonego. Kocham (przynajmniej tak uwazan)mojego przyszlego meza ale ten drugi siedzi mi w glowie. Co mam robic? Za niedlugo slub.

warto sie przyjrzec, co za tym stoi. odpowiedz na portalu nic nie zmieni, polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Mgr Anna Rossa Psycholog, Katowice

Trudno wyciągać poważne wnioski ze znajomości z kimś poprzez pisanie.
Nawet w udanych związkach po kilku latach kontakt nie jest tak fascynujący jak na początku. Możliwe, że myśląc o tamtym mężczyźnie, próbuje Pani sobie uzupełnić ten spadek motyli w brzuchu, zainteresowania i komplementów u narzeczonego. Proszę się zastanowić, czego chce Pani więcej w swoim związku, czego brakuje i co daje Pani pisanie z tamtym. Może nie spełniło się któreś z Pani marzeń o mężczyźnie...
Oczywiście przyczyna może być bardziej złożona. Jeżeli dalej nie będzie Pani wiedziała co z tym zrobić, polecam wybrać się do terapeuty, żeby przyjrzeć się temu bardziej.