Dlaczego mężczyzna z dnia na dzień zerwał kontakt?

Mam problem gdyz poznalam przez internet mezczyzne ,dzieli nas spora odległość, on mieszka za granicą, ja w Polsce. Zrodziło się między nami uczucie,przez 3 miesiące do mnie pisał dzwonił każdego dnia.Obiecywał ze przyleci do Polski i będziemy razem.On jest po rozwodzie ja też. W ostatnim czasie przestał dzwonić i pisać tak często, na moje próby pytań skąd taka zmiana tłumaczył że nie ma czasu bo musi zająć się domem i dziećmi. Nagle zerwał ze mną kontakt. Dlaczego? Nie potrafię tego zrozumieć.

Dzień dobry, trudno spekulować powody rozstania. Tak naprawdę może być ich wiele. Ewidentnie mężczyzna ten nie miał odwagi Pani ich podać. To świadczy o braku dojrzałości z jego strony, być może był też nie szczery w tym co mówił i pisał. Warto obecnie koncentrować się na sobie, dbać o siebie. Proszę pamiętać że to Pani jest najważniejsza.
Pozdrawiam A. Pacia

Witam serdecznie, odpowiedzi na Pani pytanie może być wiele, może mężczyzna przestraszył się zbyt dużego zaangażowania Pani lub swojego? Może wycofał się bo nie był z Panią do końca szczery? Może była mu Pani potrzebna na tamten czas, rozmowa z Panią, ale ma zobowiązania rodzinne, związkowe itd i uznał, że czas zakończyć korespondencję? Pozdrawiam

Witam, przyczyn przerwania kontaktu może być wiele, trudno z pewnością orzec co mogło być tego powodem. Takiej informacji powinien udzielić Pani przyjaciel niezależnie od powodu. Być może nie był gotowy na związek, bał się zaangażować, miał inny motyw, oczekiwania wobec związku. Jeżeli potrzebuje Pani dłuższej rozmowy, wsparcia zapraszam do skorzystania z konsultacji online lub może Pani skorzystać z telefonu zaufania np.: 116 123 (http://www.psychologia.edu.pl/kryzysy-osobiste/telefon-kryzysowy-116123.html)
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl