Na czym polega biopsja aspiracyjna cienkoigłowa piersi?

Na czym polega biopsja aspiracyjna cienkoigłowa piersi? Czy to boli? Jak długo trwa badanie i jak przebiega? Kto i ile osób wykonuje badanie? Czy będę bardzo krwawić? Jak gruba jest igła? Czy mogę się zasłonić? Czy wykonujący badanie zadbają o moją intymność i samopoczucie? Czy będą łazić ludzie przez gabinet bezprawnie???

Szanowna Pani zabieg wykonuje lekarz z asystą pielęgniarki, nikt inny nie będzie przebywał w gabinecie, zabieg jest na ogol bezbolesny, znieczulenie będzie miejscowe, proszę się nie martwić