Na ile czasu przed planowaną ciążą nie wolno mieć badania TK zatok?

Dzień dobry. Na ile czasu przed planowaną ciążą nie wolno mi mieć badania TK (zatok)? Planuję ciążę za kilka miesięcy, tomografia zatok w tym momencie nie jest niezbędna dla lekarza, więc czy lepiej nie wykonywać TK? Dziękuję i pozdrawiam.

Szanowna Pani, to nie ma znaczenia. Może Pani zrobić badanie a potem rozpocząć starania o dziecko