Nadczynność tarczycy i lęk przed wychodzeniem z domu z powodu omdlenia

Witam,choruje na nadczynność tarczycy,zdarzylo mi się zaslabnac na ulicy,od tego czasu boje się każdego wyjścia z domu,w domu niby wczystko ok,jak wyjde to nogi robia sia jakby nie moje,trzese się i jak najszybciej chce wrocic do domu,dodam ze kiedyś leczyłam się na nerwice,od pieciu lat wydawalo się ze jest dobrze,nie miałam dolegliwości i dobrze sobie radziłam,czy to nawrot choroby ???

Dzień dobry,

To można stwierdzić wyłącznie w kontakcie osobistym, stąd namawiam na konsultację u psychoterapeuty.

tak.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza