Nadczynność tarczycy i wysoki cholesterol a leki antydepresyjne

Witam, moja mama potrzebuje pomocy, ma 44lata i nadczynność tarczycy, bardzo wysoki cholesterol nad czym już razem pracujemy. Niestety nie wiemy jak poradzić sobie z jej nerwica bądz depresją.. Jakiś czas temu zgodziła się na wizytę u psychiatry przepisał jej jakieś antydepresanty może i trochę działały w porównaniu do tego co się dzieję jak je dostawiła (powód odstawienia przybranie masy ciała, zaparcia, uczucie ciężkości) stała się naprawdę furiatką... codziennie są w domu awantury. Pomocy.

Dzień dobry,

Proszę namówić mamę na wizytę u psychoterapeuty, np.: w Poradni Leczenia Nerwic, Poradni Zdrowia Psychicznego - gdzie jeżeli będzie taka konieczność, to również uzyska leczenie farmakologiczne.