Nadmierna wrażliwość łechtaczki u 32-latki

Swoją łechtaczkę zaczęłam odczuwać w wieku 13 lat, kiedy po raz pierwszy się masturbowałam. Teraz mam 31 lat i nie radzę sobie z podnieceniem seksualnym w łechtaczce. Ciągle ją odczuwam, nawet kiedy siedzę przy stole z rodzicami i jem obiad. Będąc w wieku 25 w drugiej ciąży, bardzo dotkliwie odczuwałam podniecenie w łechtaczce, najgorzej było podczas porodu, jak odczuwałam podniecenie seksualne. Masturbacja nie przynosi ulgi. Czy można wyciąć łechtaczkę?

Lek. Katarzyna Szymczak

Radziłabym skonsultować się z ginekologiem oraz seksulogiem.
Pozdrawiam