Nadmierne owłosienie a antykoncepcja doustna

Witam. Od maja 2013 r. brałam antykoncepcję doustna. Zrezygnowałam w październiku 2014 z powodu bólu łydek, tycia i owłosienia jakie się pojawiło na brzuchu, brodzie i szyi, a także bokobrodach. Tsh 3,33, prolaktyna 24,83, testosteron 1,3. W czym tkwi problem? Pojedyncze włosy zaczynają pojawiać się już na policzkach, klatce piersiowej i wokół sutkow. Taka moja uroda? Pozdrawiam

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

Wyniki przez Panią przedstawione są w granicy normy. Bez zebrania wywiadu oraz zbadania nie jestem w stanie odpowiedzieć co jest przyczyną dolegliwości. Wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.