Nadwrażliwa jedna strona ciała

Witam. Od kilku miesięcy po silnym zdenerwowaniu moja lewa strona ciała jest bardzo nadwrażliwa, na skórze występuje wrażenie pieczenia, dotyk i prysznic sprawiają ból, po kilku dniach objawy łagodnieją. Ostatnio wystąpiło jeszcze drętwienie reki i dłoni, do teraz mam jakby przykurcz i nie sprawną do końca kciuk i palec wskazujący. Proszę o pomoc bo nie mam już pomysłów gdzie mogę szukać porady specjalisty.

Objawy mogą wskazywać na nadmierny poziom stresu. Pomocna może być współpraca z fizjoterapeutą, który za pomocą technik relaksacyjnych obniży poziom napięcia.
Pozdrawiam, Paweł Czarnocki