Nadwrażliwość na prąd

Mam nadwrażliwość na prąd. Często czuję go tam gdzie inni tego nie czują. Np. Od obudowy komputera, kran w lazience. Dodam, że zostałem porażony już wiele razy. Chciałbym pracować jako spawacz, ale uczucie rażenia bardzo mi doskwiera. Kiedy przechodzę obok urządzenia elektrycznego (spawarki) odczuwam skurcze 3x na sekundę w prawej dolnej części brzucha (wewnątrz, napewno nie mięsień) takie przeskakiwanie. Czy da rady w jakiś sposób pozbyć się tych dolegliwości?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety nie mogę zbytnio pomóc w tej sprawie. Jest to związane z potencjałem elektrycznym organizmu/skóry.