Nadżerka szyjki macicy i leczenie tabletkami

Witam mam 26 lat i raz rodziłam. W 2012 robiłam cytologię, wynik odebrałam 18.11.14 r z niego wynika ze mam nadżerkę wynik jest sprzed 2ch lat lekarz zrobił usg na zdjęciu widziałam sporą tą nadżerkę dał mi pimafucin3tabl. po tym mam brać Gynalgin co drugi dzień 2 opakowania z przerwą na okres, przez branie co 2gi dzień wydłuża sie leczenie. Czy mogę wziąć dzień po dniu 2 opakowania gynalgin by przyśpieszyć leczenie? i jak to jest z nadżerką. Boję się bo 2 lata temu wynik był zły, a teraz?

Aleksander Ropielewski

POnieważ nie mam pełnej oceny Pani stanu klinicznego nie podejmę się udzielenia jednoznacznej porady odnośnie częstszego przyjmowania gynalginu. Jeżeli nie jest Pani przekonana co do skuteczności takiego schematu leczenia proszę powiedzieć o tym lekarzowi lub udać się do innego specjalisty - ma Pani do tego pełne prawo. Nadżerki mają tendencję do nawracania i jedyne co można robić to wykonywać regularnie badanie kolonoskopii w celu oceny ew. przemiany nowotworowej.