Nadzieje na ciążę po dwóch poronieniach

Jestem po drugiej ciąży obumarłej w 10 tyg. Pierwsza w wieku 35 lat, druga tydzień temu Mam 37 lat, 10 letnią córkę, co dalej gdzie mam się udać, czy mogę mieć jeszcze nadzieję, jestem załamana.

W Pani przypadku proponuję przeprowadzić diagnostykę która może wyjaśnić przyczynę poronień. Wydaje się że po przeprowadzeniu odpowiedniej diagnostyki i ewentualnie podjęciu leczenia szanse na ciążę istnieją.