Napadowe bóle dziąsła

MIAŁAM WYKONANĄ RESEKCJ. KORZENIA ZĘBA 3 RAZY OSTATNIA W UBIEGŁYM ROKU W NIEMCZECH,GDZIE CHIRURG SZCZĘKOWY ZABEZPIECZYŁ MIEJSCE PO WYCIĘCIU SPECJALNA MASĄ .ZĄB LECZONY POD MIKROSKOPEM.OD ROKU CIERPIĘ NA NAPADOWE STRASZNE BÓLE DZIĄSŁA DOCHODZI DO OPUCHLIZNY.WSZYSTKIE ZĘBY BYŁY KILKA RAZY SPRAWDZANE I WYKONANE RTG SZCZĘKI RTG 3D STANU KOŚCI.MAM UCZUCIE PIECZENIA KOŚCI SZCZEKI,ŚCISKANIA ,ALE DZIĄSŁO NIE JEST OPUCHNIETE.ANTYBIOTYKI I LEKI PRZECIWBÓL.NIE DZIAŁAJĄ.MOŻE MAM ZAPALENIE NERWU?

Jestem chirurgiem onkologiem , a nie dentystą , prosze udać się do bbb.fachowego stomatologa , d-ra Okońskiego w W-wie , tel.228223654,prosze powołać się na dr Żurawskiego , zz