Napady lęku każdego dnia i niechętne opuszczanie domu

Już nie wiem co mam robić, codziennie, każdego dnia od roku, miewam, dziwne napady lęku, czuję się jakbym umierała i nie była sobą, mam wrażenie, że zaraz się przewrócę. Nigdzie nie wychodzę sama, w ogóle dom opuszczam tylko wtedy kiedy muszę, koniecznie z kimś, najlepiej na chwilę, w przeciwnym razie, bardzo źle się czuję, gorzej widzę i zalewam się potem. Mam również problemy z koncentracją, nic mnie nie cieszy tak jak kiedyś. Co mam zrobić? Nie potrafię normalnie żyć, wszystko mnie przeraża.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza