Napady odstawienne w uzależnieniu od alkoholu

Witam. Pisze do państwa w sprawie mojego chłopaka. Jesteśmy razem od 5lat. na początku znajomości dostawał tzw. napadów po alkoholu, rozwalał wszystko co miał pod ręką. Myślałam że już mu to przeszło aż do dziś. wypił troche z kolega i wpadł w szał, rozwalił swój samochód. Nie. nie prowadził go po prostu kopal po nim i walił pięścią z resztą tak jak i wszystko co miał pod ręką. Czy da się coś z tymi napadami zrobić? jak to leczyć ?

Dzień dobry,

Może Pani namówić partnera na wizytę u lekarza psychiatry i/lub psychoterapeuty, którzy po osobistym zbadaniu zaproponują (o ile) odpowiednią formę leczenia (psychoterapia i/lub farmakoterapia).
Pomoc mogą Państwo uzyskać w ramach NFZ (np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego) lub prywatnie.

Dzień dobry!

Partner powinien być pod opieką psychiatryczną oraz psychologiczną, np. w Ośrodku Terapii Uzależnień.

Pozdrawiam!

Mgr Patrycja Stajer

Witam
Pani Partner wymaga leczenia psychiatrycznego, proszę namówić Go na wizytę u Psychiatry
jeśli chodzi o pomoc dla Pani - proszę rozważyć zgłoszenie się do Poradni terapii i leczenia uzależnień na terapię dla osób współuzależnionych
Pozdrawiam