Napuchnięta pięta u 27-latka

Napuchnieta pięta podejrzewam ze to Achilles, mam to juz długi czas, czy jest możliwość wyleczenia tego bez konieczności zakładania szyny ?

Achilles jest grubym ścięgnem które zaczyna sie na pięcie i biegnie w gore łydki , napuchnięta pięta to co innego. Moze byc tez zapalenie kaletki tuż nad piętą położonej głębiej pod achillesem

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany problem wymaga badania przez lekarza ortopedę. Proszę zatem udać się na wizytę do specjalisty.