Natamycyna UNIA a wystąpienia okresu

Witam! Lekarz przepisał mi lek Natamycyna UNIA. Zaczęłam go stosować ale nie zdążę wybrać go przed miesiaczką. Niestety lekarz zapomniał poinformować mnie o tym jak przyjmować ten lek w czasie okresu. Proszę o poradę jak należy kontynuować leczenie w czasie miesiączki. Dziękuję!

Lek. Tomasz Budlewski

Przyjmowanie preparatu w czasie miesiączki jest przeciwwskazane . Oczywiście przy stosowaniu preparatów dopochwowych