Natrętne myśli o chęci otrucia przez bliską osobę

Witam. Ostatnio miałem niepokojące zdarzenie. Obudziłem się rano i jak zwykle poszedłem do kuchni zrobić sobie kawę i w pewnym momencie pomyślałem że może ojciec coś dosypał do czajnika z wodą i chce mnie otruć. Miałem taką myśl. Wylałem wszystką wodę która była i nalałem świeżą i dopiero wówczas zagotowałem wodę.

Pozdrawiam!
http://pracownia-terapii.pl

Witam Panią
Napisała Pani o natrętnej myśli i dużej obawie że Pani ojciec mógłby Panią otruć. Mogłaby Pani skonsultować tą swoją myśl z lekarzem psychiatrą, który mógłby wykluczyć chorobę.
Anna Suligowska