Nauka picia innych płynów poza mlekiem z piersi

Witam, moja córka ma teraz 14,5 miesiąca. Karmię ją piersią ale chciałabym już przestać. Mój problem polega na tym że córka nie chce pić żadnych innych płynów. A próbowałam już wszystkiego i wszystkich butelek, kubeczków itp. Jak ją przekonać do picia innych płynów?

Milena Lubowicz

Niestety nie ma prostej metody gdyż każde dziecko jest inne, jedne łatwo próbują nowych rzeczy, inne dużo oporniej. Jeżeli nie chce pić z niekapków czy butelek to może zwykły dorosły kubek albo przez słomkę czy butelkę z dziubkiem. Życzę powodzenia.
Pozdrawiam