Nawrót objawów nerwicy na myśl powrotu do pracy

Witam lecze sie na nerwice leczyłam teraz karmiłam piersia i przerwałam leczenie dawałam sobie rade do momentu kiedy mam wrócic do pracy moja córcia konczy 20 .10 . rok a ja wracam do pracy ta mysl mnie tak przytłacza ze objawy sie nasiliły i wróciłam do leczenia. Mam pytanie jak sobe pomóc jestem ciagle spieta , mam kołatania serca uczucie chłodnych rak i nóg az po łokcie niepokój . Tak całe dnie juz ok 4 dni. jakie cwieczenia mozna zastosowac . wczesniej leczyłam sie ziołami brałam sedivitax

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza