Niedoczynność tarczycy i nadczynność polekowa a planowanie ciąży

Witam w sierpniu miałam tego roku zdiagnozowana niedoczynność tarczycy, brałam antykoncepcję przez 7 lat, ostatnio brałam plastry, 2 miesiące temu je odstawiłam, bo staramy się z chłopakiem o dziecko i nie mogę zajść, w dodatku okazało się, że miałam za dużą dawkę letroxu, brałam Letrox 50 i przez to zamiast niedoczynności mam nadczynność polekową, dawkę już mam zmniejszoną leku od kilku dni, współżyjemy regularnie, czy mam robić testy na płodność, bardzo pragnę być mama, mam 25 lat

Lek. Tomasz Budlewski

proponusje udac sie do lekarza ginekologa, po badaniu bedzie mozna okreslic najbardziej optymalne postepowanie.