Niedosłuch a odrzucenie przez chłopaka

Skąd pomysł dlaczego mnie nie chce? Dał mi to do zrozumienia, że nie chce mieć ze mną nic wspólnego. ;( Odpowiadał w dziwny sposób na moje pytania dlaczego mnie nie chce m.in blokowaniem na portalach społecznościowych. Gdy się zapytałam czy to z powodu niedosłuchu zablokował mnie. Nie pierwszy raz i akurat na to pytanie. Teraz wiem, że to była jego odpowiedź i tu leży przyczyna dlaczego mnie nie chce. Nie wiem czy kogoś ma, ale wiem, że nie miał nikogo. Teraz obawiam się, że może być za późno.

Witaj,
Nie wiem,czy powodem rzeczywiście był twój niedosłuch ale wnioskuję,że tej wadzie przypisujesz niepowodzenia zyciowe.Jest to o tyle ryzykowne,że możesz tracić wartościowe relacje,gdyż nie kontrolujesz innych cech i zachowań ważnych w stosunkach z ludżmi a nie wynikających z braków natury.Mam nadzieje,że problem słuchu powierzyłaś specjaliście,natomiast problem stosunku do samej siebie oraz do innych możesz spróbować się przyjrzeć poprzez bycie pod opieką psychologa/psychoterapeuty/.
Serdecznie zachęcam i pozdrawiam.

Mam wrażenie, że chłopak ma trudność w jasnym komunikowaniu swoich uczuć i oczekiwań. "Chowa się" za portalami społecznościowymi, statusami, czy blokowaniem. Pytanie czy Pani che grac w tą grę, czy może jasno postawić sytuacje, porozmawiać podczas spotkania? Jeśli nie będzie odpowiedzi, będzie to (również pośredni) komunikat, że nie jest zainteresowany kontaktem i pytanie czy warto inwestować czas i zasoby w angażowanie się w relacje, w której druga strona odcina się?