Niegojąca się rana na policzku

Mam niegojącą się rankę na policzku. Przez krótki czas myślałem, że ścinam przez nieuwagę strupek przy goleniu, zrywam w czasie snu, ale po okresie zwiększonej uwagi w tym zakresie, nadal nie następuje okres gojenia (bliznowacenia). Myślę, że to kwestia jakiegoś wirusa (bakterii), tym bardziej, że w innym miejscu skóry pojawił się podobny objaw. Lekarze w tzw. przychodni olewają sprawę, albo nie mają wiedzy. Jak rozwiązać problem?

Niegojaca się zmiana skorna jest wskazaniem do wizyty u dermatologa o dokładnej oceny. Być może będzie zmianę wyciąć i zbadać histopatologicznie.
Pozdrawiam.