Naevus pigmentosus dermalis, excisio completa

Witam. Dzisiaj otrzymałam wyniki badania i czy mam się czegoś bać czy wszystko jest ok. Opis Makroskopowy: kopulastego kształtu zmiana skórna śr. 0,6 cm o ciemnobrunatnej, ziarnistej powierzchni zewnętrznej. Podstawa zmiany osadzona na wrzecinowatym fragmencie skóry. Nie rozumie: Wynik Badania Mikroskopowego 1. Naevus pigmentosus dermalis. 2. Excisio completa. Dziękuję za odpowiedź.

W języku polskim rozpoznanie brzmi " znamię skorne, barwńikowe. Wycięte w całości"
Zmiana była zmianą łagodną. Wycięta w całości.
Prosze spać spokojnie.
Pozdrawiam
Ewa Rybicka