Naevus pigmentosus junctionalis, excisio completa

Dzień dobry, usunęłam znamię z pleców wynik Naevus pigmentosus junctionalis.Excisio completa. Czy leczenie jest zakończone, jestem zdrowa i można zapomnieć o sprawie czy wymaga ono dalszych konsultacji?

Naevus pigmentosus junctionalis to znamię łączące, łagodny typ znamienia. Excisio completa oznacza, że zostało usunięte w całości, nic nie zostało. Leczenie jest zakończone, nic już nie trzeba robić.