Nieliczne bakterie w wyniku badania czystości pochwy

Miałam robione badanie na czystość pochwy. Gin przez telefon powiedział mi, że wynik jest prawidłowy, że są tam nieliczne bakterie ale wynik jest prawidłowy. Czy jeżeli są nieliczne bakterie to naprawdę wynik jest dobry?

Aleksander Ropielewski

Tak może być ponieważ pochwa nie jest jałowym środowiskiem i pewne bakterie występują tam naturalnie. Więcej mógłbym powiedzieć po ocenie całego badania i badaniu przedmiotowym.