Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 1 9 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nieokazywanie uczuć partnerowi

Mam problem jestem z dziewczyna ktora mowi ze nie lubi sie calowac i przytulac i faktycznie tego nie robi czasami pocalunek sie zdarzy, podczas sexu sie caluje. Ale na codzien juz nie a przytulac wogole co troche dziwne jak dla mnie zwlaszca u kobiety. Czuje ze jest gorsza niz zimna kobieta jest jak oschly facet. Czy mozliwe zeby taka osoba istniala a moze ona mnie nie kocha tylko nie wiem po co ze mna jest. A mi jest coraz gorzej tak zyc bez jakiego kolwiek okazywania uczuc z jej strony.
MĘŻCZYZNA, 32 LAT ponad rok temu

Homoseksualizm

Proponuję wizytę u dobrego psychologa, najlepiej u seksuologa psychologa, aby uporządkować swoje emocje i relacje. Pozdrawiam. Jw, www.seksuologia.com

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy