Niepokojące bóle lewego ucha

Ucho. Od 11 miesiecy borykam się regularnie z bólem głownie lewego ucha, zawsze scenariusz wyglada tak samo ;lekki ból-wydzielina ropna - wiekszy ból- lekarz- silny antybiotyk lub dwa - koniec problemu. I tak co miesiac. Niepokojące jest to,że nie wiem kiedy będzie boleć i kiedy sie skończy ( czasem trwa 3 dni a czasem 7 ) Nie wiem co powinnam zrobić,warto zrobić jakieś szczegółowsze badania? Diagnoza lekarzy; każdy mówi co innego; zapalenie ucha zew. , zap ucha śr. , ostry stan zapalny. i inne

Konieczne jest badanie pod mikroskopem lub endoskopem laryngologicznym celem zobiektywizowania pani stanu Zapraszam na konsultacje na miejscu dysponuję zarówno endoskopem jak i mikroskopem