Niepokojący wynik badania krwi

Witam, odebrałam badania krwi , zaniepokoiły mnie dwa wyniki : 1) Czas protrombinowy 10,9 sek 2) MON% ­ 9 % 3,0 — 8,0 MON 0,39 K/μl 0,10 — 0,80 Proszę o informację co to może oznaczać ?.

Milena Lubowicz

Wyniki nieznacznie odbiegają od normy, należy je ocenić w kontekście pozostałych parametrów. Także proszę udać się do lekarza zlecającego badanie.
Pozdrawiam