Nieregularne miesiączki i niski poziom estradiolu

mam 46 lat nieregolarne miesiaczki poziom hormonow plciowych wskazujacych na wygasanie czynnosci jajnikow to czy ten poziom moze sie jeszcze zmienic bardzo niski estradiol co mnie martwi bo wplywa to na wiele aspektow mojego zycia

Lek. Tomasz Budlewski

Być może warto jest zastanowić się nad terapia zastępcza. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.