Nieregularne miesiączki i wywoływanie luteiną a określenie dni płodnych

Czy jesli zawsze mialam nieregularne miesiaczki, kilka miesięcy wcale, a teraz w 16 dniu cyklu bede wywoływać luteina ,to wedle tego cyklu moge określić dni plodne ?to znaczy,ze ten 16 dzien powinien byc srodkiem,owulacja?

Renata GrzechociĹska

Przy zaburzeniach hormonalnych nie jest możliwe wyznaczenie dni płodnych.