Niestrawione resztki w stolcu i utrata wagi ciała

Witam,od miesiąca męczą mnie dziwne objawy. Chudne a w stolcu widzę niestrawione resztki pokarmu (ziarna siemienia lnianego oraz białe ziarna jakby słonecznika którego nie jadłem).Idę na studia i najbardziej martwi mnie dziwne uczucie w glowie jakbym na sekundę tracił równowagę(ciężko opisać). Dzień przędu rozpoczęciem tego byłem w lesie ale brak jakiegokolwiek rumienia. Wszystkie badania w normie oprócz Klebsiella w przewadze we florze jelit.

Witam serdecznie,

Trudno ocenic po tak krótkim opisie co Panu dolega. Najlepiej zgłosic się do lekarza rodzinnego, który przeprowadzi dłuższy wywiad.

Pozdrawiam
Joanna Wasiluk
Dietetyk