Niewielka prawostronna rotacja kręgów

RTG kręgosłupa,diagnoza: Niewielka prawostronna rotacja kręgów. Obniżenie wys. przestrzeni międzytrzonowej L5/S1 z obecnością kręgozmyku (6mm) na tym poziomie. Niewielkie zaostrzenia na przednich zarysach trzonów L3 i L4. Struktura kostna nie wykazuje zmian. Delikatne zagęszczenia w dolnej części stawów krzyżowo-biodrowych. Jestem 44 l. mężczyzną, aktywnym fizycznie (rower,squash).Po przerwie 3 tyg chcę wrócić do aktywności (squash) Czy to możliwe? W zasadzie nie odczuwam bólu .

Piotr Pilarski

Jeśli nie odczuwa Pan bólu to może Pan ćwiczyć.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza ortopedy, po bezpośrednim badaniu oraz łącznej interpretacji powyższego wyniku będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.