Niski poziom amh a szanse zajścia w ciążę

Witam, mam 41 lat i niskie amh=0,5. Jestem po jednej nieudanej stymulacji di in vitro (puste pecherzyki). Laekarz dzisiaj stwierdzil, ze nastepna stymulacja nie ma sensu i nie mam szans na zajsci w ciaze. Czy tak powinnam myslec i stracic nadzije? Dodam, ze 20 i 21 lat temu urodzilam 2 dzieci. Bardzo dziekuje za odpowiedz.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji zajście w ciążę może być niezwykle trudne. W razie wątpliwości proszę zasięgnąć opinii innego specjalisty w dziedzinie ginekologii.