Niski poziom FT a możliwość wykonania operacji kolana

Dobry wieczór, miałam mieć operację na kolano (usunięcie popręgu Webera) 8 listopada, ale miałam złe wyniki TSH (0,115 μIU/ml) i operacja została przełożona, dzisiaj mam następujące wyniki:TSH: 2,785 μIU/ml FT3 :4,06 pmol/l FT4: 5,88 pmol/l Czy przy za niskim FT 4 można być operowanym. Do szpitala, mam kilkadziesiąt kilometrów i nie chciałabym po raz kolejny niepotrzebnie jechać, aby skonsultować to z lekarzem ortopedą. Dlatego zadaję tutaj to pytanie. Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc udzielić prawidłowej porady konieczne jest uzyskanie dodatkowych informacji. Czy bierze Pani jakieś leki? Czy lekarz ortopeda nie chciał opinii endokrynologa przy pierwotnych wynikach? Proszę albo udać się do ortopedy albo do endokrynologa.