Nocne poty, powiększone węzły chłonne pod pachami i swędzenie nóg u 26-latka

Witam. Mam 26 lat jestem mężczyzną .Od lat takie objawy jak nocne poty, powiększone węzły chłonne pod pachami ostatnio pojawiło się kilka bolących i nie bolących gulek pod pachami nie schodzą do 2 lub tygodni, czasami swędzenie nóg,aktualnie zapalenie żołądka przez helicobacter pyroli po ostrym zapaleniu trzustki. wyniki na hiv na hcv itp w normie.Nie męcze sie i nie mam kaszlu. wszystkie objawy praktycznie osobno jagby na zmiane. bywały dziwnie długie przeziębienia i nie bolące węzły na szyi..

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanym przypadku konieczne jest wdrożenie kompleksowej diagnostyki. Proszę udać się do lekarza, który pokieruje procesem diagnostycznym.