Noszenie pasa brzusznego przed operacją przepukliny pępkowej

Mam 33 lata i 10mies po porodzie wykryto mi przepukline pepkowa, mala. Waze 46kg przy 155cm. Operacja za kilka miesiecy. Do tego czasu mam nosic pas brzuszny. Kupilam najmniejszy i w sumie tylko lekko mnie opina. Jak poluznie brzuch to widac go bokiem w tym pasie. Wiem ze jestem szczupla i pas najmniejszy jest taki akurat (w pasie mam 74 na wydechu) ale czy nie powinien pas byc ciasny?ten ma 62cm bez naciagania.

Proszę koniecznie skontaktować się z lekarzem ,który zalecił/dobrał pas! PAS MA SPEŁNIAĆ SWOJĄ FUNKCJĘ,TZN.POWSTRZYMYWAĆ PRZEPUKLINĘ PRZED WYJŚCIEM! Jest Pani drobną kobieta i wg mnie wymaga Pani indywidualnego dobrania pasa!!! zż