Nudności po wypiciu kawy

Witam od jakiegos czasu wogole nie moge pic kawy a sZczegolnie z rana jest mi wtedy nie dobrze i chce mi sie wymiotowac, dlaczego?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Trudno jednoznacznie określić przyczynę opisanych objawów. Może być to jednak wynik choroby refluksowej oraz nietolerancji kawy. Sugeruję powstrzymanie się od picia kawy, zwłaszcza rano. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji proszę skonsultować się z lekarzem POZ.