O czym może świadczyć ból i opuchlizna łydki?

Witam od 2 tygodni boli mnie łydka jedna i lekko puchnie przy staniu i chodzeniu i robi sie ciezka dodatkowo odczuwam takie pulsowanie w niej przy ruchach na boki rozwniez odczywam bol robiłam usg żył i nic nie wykryto badania d-dimery tez robiłam dwa razy i sa w normie 0.37 norma 0 00-0.50) od czego to moze być

Lek. Paweł Szadkowski

Pani dolegliwości mogą wskazywać na początkowe stadium niewydolności żylnej. Konieczne jest badanie i interpretacja kliniczna pani wyników. W razie nasilonych dolegliwości najlepiej udać się do lekarza (np. chirurga ogólnego).