O czym może świadczyć kłujący ból po prawej stronie pod żebrami po dużym wysiłku?

O czym może świadczyć kujący ból po prawej stronie pod żebrami po dużym wysiłku, który jest ciągły, szczególnie dotkliwy w momentach ruchu i dźwigania przedmiotów?

Witam,
Może świadczyć o problemie mobilności powiesi brzusznej w relacji z innymi tkankiami.
Jeśli ma Pan możliwość to zapraszam do siebie do gabinetu w Lublinie w celu dokładniejszej diagnozy i terapii.
Takie problemy to często kwestia jednej wizyty.
Oczywiście może to być związane z pracą pęcherzyka żółciowego oraz wątroby, może przepony ale na tym etapie nic więcej nie mogę dodać.

Zapraszam do kontaktu
Konrad Skrzat