O czym może świadczyć nocne pocenie się?

Dzień dobry mam pytanie w nocy bardzo się poce jak się obudzą i zmienie koszulkę i usne to już się nie poce i suchy wstaje zaczolem rok temu sie pocic choruje na SM ale cały czas jest wszystko ok chodzę bez problemu jak zdrowy choruje już 6 lat biorę zastrzyki copaxon jak zapobiec temu meczy mnie to

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarda rodzinnego i wykonać podstawowa diagnostykę